טאו טאו טאו!

אני נרגש ומתרגש ושמח לספר שחייו של טאו מאת ווסלי צ'ו, הספר הראשון של נובה, יצא היום מהדפוס. זה צעד חשוב ומרגש במסע של ההוצאה. הדרך לכאן לא היתה קלה. טענתי במהלכה שהספר הזה הוא ההוכחה של פרדוקס הארנב והצב של זנון. ככל שהתקדמתי, נראה שהיעד זז עוד קצת. עוד פרט שלא ידעתי, עוד משהו שנשכח, עוד מכשול שלא קשור אלי. עד הרגע האחרון. 

אבל הוא יצא. וחלק מהעותקים שלו אצלי, וחלק בדרך אל המפיץ. מה זה אומר לתומכי המימון המון? זה אומר שעכשיו מגיע השלב שבו אני מביא לכם את הספר. נעשה את זה במגוון דרכים. אם אתם באים לגיקדום, זאת הדרך הפשטה ביותר. אם אתם גרים אי שם באזור המרכז ולא באים לגיקדום, אנסה לתאם חלוקה אצלכם. אם אתם גרים רחוק יותר, נשתמש ככל הנראה בשירותי החלוקה של חברת קוויקבוקס. 

אם לא השתתפתם במימון ההמון, זאת ההזדמנות שלכם להזמין את הספר! בעמוד של הספר באתר התווסף כפתור רכישה (אני מתנצל על כך שהכפתור מנוסח בלשון זכר. זה הכפתור של פייפאל. יום יבוא והוא יוחלף בכפתור יפה יותר, שלנו, עם פניה לא ממוגדרת), ואפשר להשתמש בו. מומלץ, אפילו!

תודה לכם על התמיכה, על הסבלנות העצומה. אני יודע שרבים מכם עדיין לא קיבלו תמורות, ואנחנו עובדים על זה. אני מקווה שתמשיכו להיות איתנו ובעדנו.