בקשת עזרה.

 

עם שלושה ספרים בחוץ ורביעי בדרך, כולנו למדנו כמה דברים עלי ועל נובה. אני מקווה שלא יהיה יהיר מצידי לומר שלמדנו שאני מוציא ספרים טובים, ומשתדל להוציא אותם במהדורות עבריות מוצלחות.
 
למדנו גם שאני לא מאד טוב בלוגיסטיקה, ושעקומת הלמידה הכרוכה בפתיחת הוצאה לאור היא גבוהה מכפי שציפיתי. באופן מביש, עדיין יש תומכים שלא קיבלו את העותקים שלהם.
 
לא רציתי לפנות אליכם בבקשת עזרה לפני שכל התמורות סופקו, אבל האדם מתכנן תכניות, ואלוהי ההוצאה לאור צוחקים, ואני מוצא את עצמי במצב שבו אני לא רואה ברירה אחרת.
 
איך תוכלו לסייע לי? ובכן, יש כמה דרכים. יש לנו כפתור תרומה. מכיוון שאני לא מלכ"ר, תקבלו חשבונית כאילו רכשתם משהו. הדבר שאתן רוכשות הוא את המשך הקיום של נובה. 
 
תוכלו, כמובן, גם לרכוש ממני עותקים אלקטרוניים של עקורה. עדיין יש פער משמעותי בין השבחים הגורפים להם זכה הספר לבין המכירות, ואם נסגור את הפער הזה, כל הבעיות שלי בטווח הקצר ייפתרו.
 
דרך נוספת וחשובה מאד, שלא תעלה לכם כלום, היא להפיץ. אהבתן ספר שלנו? שיתוף של העובדה הזאת עם קישור לעמוד שלו באתר יעזור מאד. שיתוף של הפוסט הזה יכול לעזור. נובה היא הוצאה קטנה. היא הוצאה חדשה. ורוב האנשים לא יודעים שאנחנו או הספרים שלנו קיימים. וזה כולל הרבה אנשים שהיו שמחים לשמוע על הספרים.
 
אתמול, כפי שכתבתי כאן, הוכרזו המועמדים להוגו. הכותבים של שלושה מבין ארבעה הספרים הראשונים שלנו מועמדים. מקס גלדסטון, שונן מגווייר ונעמי נוביק מועמדים בקטגוריית הסדרה הטובה ביותר. שונן מועמדת גם בקטגוריית הנובלה הטובה ביותר, על "כל לב הוא דלת", שצפוי להיות הספר הרביעי של נובה, ומועמד גם לנביולה. המועמדות של סדרת "רצף האומנות" של מקס משמחת במיוחד, כי זאת סדרה שאנחנו מוציאים לאור. זה אומר ש"מת ברובו" הפך לפתע למועמד להוגו, שנים לאחר צאתו לאור, כספר הראשון בסדרה מועמדת.
 
מעולם לא הייתי בטוח כל כך בבחירות שלי, בתכניות שלי לעתיד של נובה. מעולם לא הייתי מלא חשש כל כך בנוגע להווה הכלכלי של נובה. אתם יכולים לגשר על הפער הזה. אתן יכולות לעזור לנו לעבור את התקופה הזאת.