התמורות האחרונות בקמפיין של נובה

 

4 ימים לסוף פרויקט המימונמון של נובה, אני שמח וגאה להציג את התמורות האחרונות בהחלט שלנו. התמורות האלה נתרמו לאחרונה על ידי שתיים מהיוצרות החביבות עלי, ואני ממש מתרגש לספר לכם עליהן.

 

הראשונה היא התמורה של שירן רדזינסקי. שירן היא זמרת וכותבת, ותוכלו לשמוע את המוזיקה שהיא יוצרת ביחד עם אחותה בצמד Not Twins באתר שלהן. התמורה ששירן מציעה היא שיר שהיא תכתוב ותבצע על בסיס כל יצירה מד"בית או פנטסטית לבחירתכם. אם היא לא מכירה את היצירה, תצטרכו לספר לה עליה. כדי לתת לכם מושג על מה מדובר, שירן ביקשה ממני לבחור יצירה כדי שהיא תוכל לכתוב עליה שיר. בחרתי ביצירה שהיא מכירה, האוקיינוס בקצה המשעול של ניל גיימן, ושירן הגיבה בכתיבת השיר המקסים הזה, שנכתב והוקלט תוך ימים ספורים. 

 

שתי התמורות הבאות הן של לי להב. אם אתם לא מכירים את לי להב, אני לא יודע האם לרחם עליכם, או לקנא בכם על כך שאם רק תקליקו כאן, תגלו עולם מופלא של סרטונים מצחיקים וחכמים על מגוון נושאים גיקיים. 

 

חברי פייסבוק של לי יודעים שמדי פעם, כשנחה עליה הרוח, היא מעלה איור של חתול ששואל את השאלה הבאה: מה אתם עושים? והראשונים לענות מקבלים איור ממש חמוד של עצמם בתור חתול, שעושה את מה שזה לא יהיה שהם אמרו שהם עושים, לפי פרשנות של לי. באחת הפעמים האלה, אני התלבטתי האם לצפות בסרט גרוע במיוחד באמצע הלילה, וקיבלתי את האיור הבא:

הקיצר, היא מציעה חמישה איורים כאלה, וזה ממש מגניב. 

בנוסף, לי מציעה גם שלושה איורים מורכבים יותר, לבחירת התומכים. החתולים המקסימים הם איורים פשוטים, שהיא עושה תוך כמה דקות. האיורים במדרגה הזאת יהיו מורכבים יותר, ולא יכללו רק חתולים. דוגמאות לאיורים של לי תוכלו למצוא כאן, בטאמבלר שלה