היום האחרון, וקצת על "עקורה"

זה עדיין לא פוסט התודות. הוא עוד יגיע! זה הפוסט האחרון של מהלך ההדסטארט, כי הפרויקט יסתיים היום בשעה 23:00. זה הפוסט שבו אני מגיע לשלב המכירה האגרסיבית (ספוילר: זה קורה בסוף הפוסט). 

כשהעליתי את יעד ההמשך, זה היה כשעדיין היינו די רחוקים מהיעד המקורי. זה היה מוקדם מדי לפי כל אמת מידה מקובלת. אבל החלטתי ששווה לסמן את המטרה ולנסות לצעוד אליה. עכשיו, ביום האחרון, כשהיעד המקורי בידינו, מגיע השלב שבו אני רוצה לכוון אל היעד הזה ברצינות. 

אנחנו הולכים להוציא לאור את "עקורה", ספר הפנטסיה הנפלא של נעמי נוביק, בין אם נגיע ליעד ובין אם לאו. זה הספר השלישי של נובה, וזה לא ישתנה. מה שיוכרע ביעד ההמשך הוא האם העלות של הפקת הספר תכוסה מראש. וכמובן: האם תומכי נובה הקיימים (ממדרגות התמיכה של 60 ש"ח ומעלה) יקבלו את הספר הזה בחינם במהדורה אלקטרונית. 

הפניתי אתכם בעבר לסקירה שכתבתי עליו (אם לא קראתם, זה הזמן, כי אני הולך להניח כאן שקראתם), אבל אני רוצה להרחיב. ואני הולך לנסות לעשות את זה בלי ספוילרים! בהצלחה לי ולכם!

זה ספר שידעתי שאני רוצה להוציא לאור עוד לפני שסיימתי לקרוא אותו. מה שנוביק עשתה כאן הוא מעשה קסמים, לא פחות, כי היא הצליחה לכתוב ספר עם שתי רגליים נטועות היטב בשתיים מהמסורות הגדולות של הספרות הפנטסטית: המעשיה מחד, והפנטסיה המודרנית מאידך, ולהתכתב עם המסורות האלה בדרכים שבעיני הן מרתקות. 

זה ספר שמתעסק הרבה בחברות, וספציפית בחברות בין נשים. זה לא משהו שרואים מספיק בספרות ז'אנר, וזה משהו שאני ממש ממש אוהב. חברות היא נושא שמעניין אותי, כקורא. יש בפנטסיה הרבה חברויות גבריות. יש הרבה מערכות יחסים זוגיות. אין הרבה חברויות נשיות, וזה מחסור שמורגש באמת כשקוראים ספר שבו זה קיים וטבעי. 

זה ספר שמרגיש כמו קלאסיקה, אבל גם רענן לגמרי. כשקראתי אותו, זה היה כמו להכיר אדם חדש שאיתו אתה מרגיש כאילו אתם חברים כבר שנים. 

מה אתם צריכים לעשות כדי לקרוא אותו בעברית? פשוט מאד! אם עוד לא תמכתם בקמפיין, זה הזמן. אם כן, חפשו סביבכם. האם יש חובבי מד"ב ופנטסיה בחייכם שיכול להיות שלא שמעו על נובה? תספרו להם! זה הכל. אם כל אחד מהתומכים של נובה יגייס אדם אחד שיקנה את חבילת שני הספרים, נגיע ליעד ההמשך, ואולי אף נתחיל לממן את הספר הבא! איזה עולם מופלא זה יהיה?