נובה - עדכון ובקשת עזרה

נובה הוקמה לפני קרוב לשנה, במימון המון מוצלח והרבה שמחה. מאז, היתה תקופה לא קלה. שני הספרים הראשונים שהבטחנו ראו אור, וזכו לסקירות שרובן חיוביות:

"אחד מספרי המד"ב המעולים שקראתי לאחרונה" - אתר נוריתה על חייו של טאו

"כשקראתי את הספר עצרתי מידי פעם להתפעל מעוד רעיון יצירתי שמקס גלדסטון זורק לעבר הקוראים בקצב מסחרר.  גם הכתיבה הפיוטית והחושנית היממה אותי" - רינת קורבט על מת ברובו

אבל במקביל, חוק הספרים בוטל, השוק נכנס לשיתוק (כמו שנכנס כשחוק הספרים נכנס לתוקף), וגם אני. העבודה על נובה גזלה זמן מעבודת התרגום שלי (בשלב זה, עדיין מקור ההכנסה העיקרי שלי), והעבודה על התרגום גזלה אנרגיה מנובה. ובינתיים, ספרים נשלחים ונמסרים לתומכים, אבל בקצב של אדם לא חסון שמגיע לדואר פעם בשבוע. 

לצד קבלת הפנים החיובית שהספרים זכו לה, המכירות היו ונותרו... איטיות. ואיתן גם ההכנסות, וכרגע אנחנו במצב שבו אין כסף להתקדם (הכסף של מימון ההמון נגמר מזמן). 

אז איך אתם יכולים לעזור? ובכן, הדרך הטובה ביותר לעזור להוצאת ספרים היא לקנות ספרים. והדרך שהכי עוזרת היא לקנות ספרים ישירות מההוצאה. כאן באתר. רוב הקוראים הראשונים של הטקסט הזה יהיו אנשים שתמכו בנו. חלקכם אולי עוד לא קיבלו תמורה. זאת הסיבה שאני לא עושה עוד סיבוב של מימון המון. לא נראה לי סביר לבקש עוד סבב מימון המון כשלא כל התומכים של הסבב הקודם קיבלו את מה שמגיע להם. 

אבל ספרים... ספרים יש לי. ואני רוצה למכור לכם אותם. ולכן אני מבקש: אם חשבתם לקנות את הספרים שלנו, זה זמן מצוין לעשות את זה. אם יש לכם אותם ואהבתם אותם, תפיצו את הפוסט הזה. 

בנוסף, אם אתם לא רוצים לקבל מאיתנו כלום, אבל רוצים לתמוך כספית, הוספתי כפתור תרומה של פייפאל לאתר. 

כשהפוסט הזה יעלה, אני מצפה לשמוע מחברים טובים שהוא לא היה רעיון טוב, ושזה לא מקובל לבקש עזרה באופן ישיר כל כך. אבל אני חושב שזה הדבר הנכון לעשות עכשיו, משתי סיבות: האחת היא שאני וההוצאה זקוקים לכסף. השניה היא שהבטחתי שקיפות, וזה חשוב לי מאד.