שוב בהדסטארט

באביב 2015, נובה נולדה באתר מימון ההמון הדסטארט, בקמפיין שגייס 77 אלף ש"ח. אני מודה שחשבתי אז שמדובר בסכום שיספיק לנו ליותר משנתיים וחצי. אבל מאז בוטל חוק הספרים, "עקורה" התגלה כספר ארוך יותר משמעותית מכפי שחשבתי, והעלויות של שרידה כלכלית כהוצאה לאור זעירה התגלו ככבדות מאד.

ולכן השקתי אמש את פרויקט הדסטארט השני של נובה. ואני מקווה שתתמכו בו. 

האם נובה היתה יכולה לשרוד בלי עוד קמפיין מימונמון? האם היא תשרוד אם הוא לא יצליח? כן, בקצב איטי יותר, כאשר אני משקיע את כל זמני בתרגום להוצאות אחרות כדי לגייס את הכסף. כי תמיד ידעתי שזה עסק שייקח שנים עד שיהיה רווחי. המטרה תמיד היתה לשרוד מספיק זמן כדי לבנות קטלוג שנמכר באופן יציב ומספק את עמוד השדרה של ההוצאה. 

אבל כאשר הקצב מאט, זה אומר דבר אחד: פחות ספרים בנובה. כל ספר שאני בוחר נבחר בסופו של תהליך צמצום רשימות מכאיב. יש כל כך הרבה ספרים טובים שרואים אור כיום בז'אנר. אני משוכנע יותר מאי פעם שמעולם לא היתה תקופה טובה יותר במד"ב ופננטסיה. 

אז אני שוב פונה לקוראים בבקשת עזרה. כמו שאמרתי בווידאו בהדסטארט, אני חושב שעד כה נובה מקיימת את ההבטחות שלי בפרויקט הקודם, להוציא לאור את את מה שחדש ומעניין בז'אנר. ואני רוצה לעשות כל כך הרבה יותר. 

ובעזרתכם, זה יהיה אפשרי.